Klient indywidualny

Z nami śpisz spokojnie!

Remont mieszkania lub jego wykończenie w stanie deweloperskim często przysparza niemałe problemy. Ciągłe bieganie po sklepach w poszukiwaniu materiałów, zmaganie się z ekipą remontową no i oczywiście sprzątanie bywa dość czasochłonne i skomplikowane. Możemy temu zaradzić! Nasz wykwalifikowany zespół z chęcią zaprojektuje oraz wykona wszelkie niezbędne prace za Ciebie. Colorex oferuje różnorodne formy wykończenia, m.in. tynki dekoracyjne, tapety, panele 3D, farby ceramiczne, farby wewnętrzne i zewnętrzne, beton dekoracyjny, płyty betonowe oraz panele 3D z betonu.

Inspiracje to Ty!

Nasza elastyczność pozwala wsłuchać się w Twoje wizje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym pomysłom. Doceniamy, kreatywność oraz indywidualizm. Razem z nami Twoje marzenia ujrzą światło dzienne!

Fachowa porada

Cel, który stawiamy sobie na pierwszym miejscu to Twoja satysfakcja. Nasi specjaliści gwarantują fachową pomoc w zakresie projektowania oraz wykończenia prac remontowych.

Zawsze na czas

Realizacja w określonym terminie to nie lada wyzwanie. Dzięki współpracy z zaufanymi specjalistami jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym problemom, podczas gdy Ty możesz spokojnie odpoczywać.

Certyfikaty i referencje

Certyfikat LOFT
Corso DI Formazione Professionale
Certyfikat TIKKURILA
Certyfikat VALLPAINT